AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı

aoflogo

AÖF Güz Dönemi Final Sonuçları Açıklandı

 

 Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde okuyan binlerce öğrenci 14-15 Ocak 2017 tarihinde girmiş oldukları sınav sonuçlarını merakla bekliyor. Son zamanlarda soru tiplerinde değişiklik yapan AÖF'de öğrencilerin mezun olabilmesi eskisi kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Ayrıca Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya istinaden bundan sonraki sınavlarda açık uçlu soruların da sorulacağı bilgisine yer verildi. Adaylar sosyal medyada tepkilerini dile getirmek için birçok etkinlik düzenlemektedirler ancak AÖF sınav sorularını dolayısıyla mezuniyeti zorlaştırmakta kararlı gibi.

 

Anadolu Üniversitesi'nin oluşturmuş olduğu E-Kampüs platformunda öğrenciler tüm çıkmış soruları bulabileceği gibi video dersler ve diğer yazılı/görsel materyaller sayesinde sınava hazırlanabilirler. E-Kampüs'te ayrıca kitap özetleri ve ders notları da bulunmaktadır.

 

Öğrenciler bu yıl 15-16 Nisan'da bahar dönemi ara sınavına, 27-28 Mayıs tarihinde de bahar dönemi dönem sonu sınavına girecekler. 

Ayrıca öğrenciler mezuniyet durumlarına göre 15 Temmuz tarihinde de tek ders sınavına girebilecekler.

Sonuçlar Açıklandı

Binlerce öğrencinin beklediği Güz Dönemi Dönem Sonu Sınav Sonuçları 30.01.2017 Pazartesi günü açıklandı. Sonuçları öğrenmek için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

 

Yazar: Endoplazmik Retikulum

Seyahat etmeyi seven, müzik sever bir audiophile.Biraz ses biraz ışık ve ucundan da görüntü, sistemdeki çarkta görevi işte tam da bu doğrultu.
Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir