Çalgı Çengi İkimiz Filminin Galası Yapıldı

calgi-cengi-2-afis-820x411

 

 

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin çıkış filmi Çalgı Çengi serisinin 2. filmi olan Çalgı Çengi İkimiz 'in galası  30 Kasım Çarşamba günü Özdilek Park – Cinetime sinemalarında gerçekleşti.

İlk filmden sonra verdikleri bu araya 2 film ve birkaç dizi projesi sığdırmayı başaran ikilinin yeni filminin galasına birçok ünlü katılım sağladı. Ocak ayında gösterime girmesi beklenen film eleştirmen ve yorumculara göre bu yılın en çok izlenecek filmleri arasında.

Gala sonrası oyuncular ve katılımcılar ile birlikte yenilen yemek boyunca da film hakkında olumlu eleştiriler alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir neşeli görünüyorlardı.

İlk filmde şansı yaver gitmeyen ikili yanlışlıkla mafyaya girmiştir ve işte o zamandan bu zaman mafyanın düğünlerini yapmakla görevli olan ikili mafyadan ayrılmaya karar verir ancak bu hiç de onların düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Mafyadan ayrılması için gerekli şartı koyan mafya babası ile aralarında geçen maceları konu alan film en az ilk serisi kadar başarılı olacak gibi görünüyor.

 

Çalgı Çengi İkimiz filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

Yazar: Endoplazmik Retikulum

Seyahat etmeyi seven, müzik sever bir audiophile.Biraz ses biraz ışık ve ucundan da görüntü, sistemdeki çarkta görevi işte tam da bu doğrultu.
Etiketler:, , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir